17 Kasım 2020’den değerli gündem başlıkları

1- CHP ve MHP’nin Meclis küme toplantıları düzenlenecek. (TBMM/13.30/10.45) YASAMA YÜRÜTME SİYASET 1- TBMM’den – Genel Heyette, Elektrik …

By

1- CHP ve MHP’nin Meclis küme toplantıları düzenlenecek.

(TBMM/13.30/10.45)

YASAMA YÜRÜTME SİYASET

1- TBMM’den

– Genel Heyette, Elektrik Piyasası Kanunu ile Birtakım Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi’nin görüşmelerine başlanacak.

– Plan ve Bütçe Kurulunda, Hazine ve Maliye Bakanlığının bütçesi ele alınacak.

– KİT Komitesinde Atatürk Orman Çiftliği Müdürlüğü hesapları görüşülecek.

(TBMM/15.00/10.00/15.30)

İKTİSAT

1- Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Karayolları Genel Müdürlüğü Yol Bakım Makinelerinin Hizmete Alım Merasimi’ne katılacak.

(Ankara/11.00)

2- TÜİK, ocak-eylül periyodu yapı müsaade istatistiklerini açıklayacak.

(Ankara/10.00)

DÜNYA DİPLOMASİ

1- Brezilya, Rusya, Hindistan, Çin ve Güney Afrika başkanlarının iştirakiyle yapılacak 12. BRICS Tepesi takip ediliyor.

(Moskova)

2- Ermenistan’ın Dağlık Karabağ’da işgalini bitiren muahedenin cephedeki ve diplomasi alanındaki yansımaları izleniyor.

(Bakü)

YENİ

1- Dünya genelinde Kovid-19’a ait gelişmeler takip ediliyor.

SPOR

1- A Ulusal Futbol Grubu, UEFA Uluslar B Ligi 3. Küme’de 18 Kasım Çarşamba günü deplasmanda Macaristan’la yapacağı maç için başşehir Budapeşte’ye gidecek.

(İstanbul/12.00)

2- A Ulusal Futbol Grubu Teknik Yöneticisi Şenol Güneş ve bir ulusal futbolcu, Puskas Arena’da düzenlenecek basın toplantısında, Macaristan maçına ait değerlendirmelerde bulunacak. Ulusallar son çalışmasını da bu statta yapacak.

(Budapeşte/21.00/21.30)

3- UEFA Uluslar Ligi’nin 6’ncı haftası A, C ve D kümelerinde yapılacak maçlarla başlayacak.

4- Ümit Ulusal Futbol Kadrosu, 2021 21 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası Elemeleri 3. Küme’deki 10’uncu ve son maçında Yeni 19 Mayıs Stadı’nda Kosova’yla karşılaşacak.

(Samsun/19.00)

5- TFF 1. Lig’in 8. haftasından ertelenen Altınordu-Royal Hastanesi Bandırmaspor maçı yapılacak.

(İzmir/13.30)

6- Basketbol THY Avrupa Ligi’nin 9. haftasında Anadolu Efes, Almanya’nın Bayern Münih kadrosunu konuk edecek; Fenerbahçe Beko, deplasmanda İspanya’nın TDS Baskonia grubuyla karşılaşacak.

(İstanbul/20.30/Vitoria-Gasteiz/22.30)

7- Basketbol FIBA Şampiyonlar Ligi A Kümesi’nde Galatasaray, İspanya’nın Iberostar Tenerife kadrosuyla deplasmanda karşı karşıya gelecek.

(Tenerife/22.00)

8- Basketbol ULEB Avrupa Kupası’nın 8. haftasında A Kümesi’nde Bahçeşehir Koleji, deplasmanda İspanya’nın Joventut Badalona grubuyla uğraş edecek.

(Badalona/22.45)

9- Voleybol Misli.com Sultanlar Ligi’nin 17. haftası Fenerbahçe Opet-Sarıyer Belediyespor ve Karayolları-İlbank maçlarıyla başlayacak.

(İstanbul/13.00/Ankara/16.00)

10- Hentbol EHF Erkekler Avrupa Ligi C Kümesi’nde Beşiktaş Aygaz, İsveç’in Alingsas kadrosunu Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi’nde konuk edecek.

(İstanbul/20.45)

***

Anadolu Ajansının yayımladığı haber, manzara, fotoğraf ve internet ile wap için oluşturduğu her türlü bilgi, abone olmayanlar tarafından hiçbir halde kullanılamaz. Abonelerimiz de kontrat kapsamı dışında bu yayınları çoğaltamaz, diğer kurum ve kuruluşlara aktaramaz. Ters davrananlar hakkında türel ve cezai her türlü müracaat hakkımız gizlidir.

You may also like